MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10605176
nr 1060 5176
Sekretär
Gustaviansk stil, längd: 75 cm, djup: 45 cm, höjd: 101 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 20:31:00
200 kr
250 kr
400 kr
500 kr
Den Gustavianska stilen